تردمیل TF 600SM

چهارشنبه 30 خرداد 1397
15:40
هایپرجیم

تردمیل TF 600SM چند منظوره می باشد و ویبراتور، میله درازنشست، دمبل و مسگری دارد. نمایشگر این تردمیل LCD هفت اینچی بوده و می تواند سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده دارد.ابعاد تسمه این تردمیل 48*137 سانتی متر است.

بر روی دسته های این تردمیل کلیدهای کنترل، سرعت و شیب وجود دارد که در حین تمرین می توانید تغییراتی در برنامه ورزشی ایجاد کنید. ابعاد دستگاه 129*78*174 سانتی متر است. سرعتی که این تردمیل می تواند به شما ارائه دهد تا 18کیلومتر است. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. شیب این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه نیز تغییر می کند. قابلیت تاشوندگی این دستگاه به کاربر امکان می دهد تا بتوانید در صورت کم بود جا تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید. این دستگاه دارای موتوری با قدرت 3.25 اسب بخار است. این تردمیل 95 کیلوگرم وزن دارد و خانگی می باشد.
این دستگاه ضربه گیر Spring و Rubber دارد. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری خودکار می باشد که به صورت نیمه اتوماتیک انجام می شود. محل قرارگیری بطری آب نیز که بر روی این دستگاه تعبیه شده است به شما نوشیدن آب در حین ورزش را یادآوری می کند. وزنی که می تواند بر روی این دستگاه راه برود یا بدود تا 120 کیلوگرم است. این تردمیل گیره ایمنی دارد. این تردمیل چینی بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

[ بازدید : 13 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات