تردمیل TF 190SM

چهارشنبه 30 خرداد 1397
15:44
هایپرجیم

تردمیل TF 190SM تحمل وزن این دستگاه 115 کیلوگرم است. این تردمیل TF چند منظوره می باشد و ویبراتور، میله درازنشست برای تکمیل تمرینات دارد. نمایشگر LCD این دستگاه 5 اینچی بوده و می تواند سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. ابعاد این دستگاه 137*56*157 سانتی متر است و این دستگاه دارای موتوری با قدرت 2.5 اسب بخار می باشد. این تردمیل 68 کیلوگرم وزن دارد و خانگی می باشد.

این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد. این تردمیل گیره ایمنی دارد. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کنند تا بتوانید دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از آن استفاده کنید. شیب این تردمیل به صورت دستی تغییر می کند. ویژگی تاشوندگی به کاربر این امکان را می دهد تا بتوانید در صورت کم بود جا تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید.

ابعاد تسمه این تردمیل 42*127 سانتی متر است. این تردمیل محل قرارگیری بطری آب نیز دارد. این دستگاه ضربه گیر Spring و Rubber دارد. این دستگاه 14 برنامه از پیش تعیین شده دارد. سرعتی که این تردمیل می تواند به شما ارائه دهد تا 14 کیلومتر است. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری خودکار نیمه اتوماتیک این دستگاه می باشد که باعث سالم ماندن و طولانی شدن عمر دستگاه می شود. این تردمیل چینی بوده و 18 ماه گارانتی دارد.


[ بازدید : 8 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات